Maurers Forte

MAURERS FORTE

Maurers Forte Nasıl Kullanılır?

Maurers forte bitkisel içerikli bir haptır. Bu hapı günde 1 kere kahvaltılardan yaklaşık otuz, kırk dakika önce bol su eşliğinde içmek gerekir. Maurers forte bitkisel zayıflama ürününü kullanırken günde en az 2,5 litre su tüketmek gerekir. Eğer gün içinde yeteri kadar sıvı tüketimi yapılamazsa kilo vermek oldukça zorlaşır. Bununla birlikte sağlık durumu da olumsuz şekilde etkilenir. Bu süreçte sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturulmalıdır. Bu sayede kısa zamanda yağların yakılması mümkün olmaktadır. Bu dönemde ağır gıdaları tüketmemeye ve şekerli içecekleri içmemeye özen göstermek gerekir. Bu tür bitkisel ürünü kullanırken kişinin alkol tüketmemesi gerekmektedir. Maurers forte zayıflama ürününün kullanım ısırasında spor, egzersiz veya yürüyüş yaparak daha kısa zamanda kilo vermek mümkündür.

Bu ürünü kullanmak için en az 18 yaşından olmak gerekmektedir. Bununla birlikte 60 yaşından büyük kişilerin ürünü kullanması sakıncalıdır. Karaciğer hastalığı, böbrek yetmezliği, kalp – damar tıkanıklığı ve yüksek tansiyon gibi ciddi rahatsızlıkları olan kişilerin bu tip bitkisel ürünleri kullanmamaları tavsiye edilmektedir. Ayrıca hamile olan, emziren ve alerjik durumu olan kişilerin de Maurers forte zayıflama ürününü kullanmamaları gerekir. Kişinin bitkisel içerikli ürünlere karşı alerjik bir durumu varsa ya da daimi ilaç kullanıyorsa Maurers forte ürününü kullanmaya başlamadan önce doktoruna danışması tavsiye edilmektedir.

Maurers Forte İçeriği Nedir?

Maurers forte sahip olduğu termojenik yapıyla kısa sürede kilo vermeye yardımcı olur. Bu bitkisel ürünün içeriğinde yer alana maddeler aşağıdadır.

  • Wheat grass (buğday otu) silika
  • Lycopene (likopen)
  • Green tea (yeşil çay)
  • Proprietary blend (tescilli özel karışım)
  • Ginger (zencefil)
  • Garnicia extract (garoka ekstresi)
  • L – Carnitine
  • Garcinia exract (garsinya ekstresi)
  • Magnezyum stearat
  • Glycyrrhiza Glabra (meyan kökü)

Piyasada Maurers forte zayıflama hapının sahteleri de bulunmaktadır. Bu zayıflama hapını satın almadan önce ürünün orijinal olup olmadığına bakmak gerekir. Orijinal üründe kapsüllerin rengi koyu yeşildir. Maurers forte zayıflama ürününün kutusunda “Ms Dış Ticaret” yazılı bir etiket bulunur. Orijinal ürünün üzerinde bulunan Maurers forte ismi kabartılı şekilde yazılmıştır. Orijinal kapsüller 650 mg değerindedir. Orijinal Maurers forte hapının yurtdışında üretildiği bilinmektedir.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli

Adınız Soyadınız:
E-posta(Gerekli):
Websiteniz(Varsa):
Yorumunuz: