Maurers Hakkında

Maurers İçeriği Nedir?

Maurers ürünü bitkisel içeriğe sahip zayıflama hapı olsa da bazı yan etkileri mevcuttur. Ürünün sahip olduğu yan etkilerin oldukça az görülmesi için bu ürünü doğru şekilde kullanmaya özen göstermek gerekir. Sahte zayıflama haplarını kullanmamak gerektiği unutulmamalıdır. Bu nedenle kullanılan hapın orijinal ürün olduğundan emin olmak gerekir. Sahte ürünler hem sağlığı kötü etkiler hem de kişinin kilo vermesini engeller.

Maurers zayıflama ürünü termojenik yapıya sahip olan bir üründür. Bu sayede kişinin kısa zamanda kilo vermesine yardımcı olmaktadır. Ürünün içeriğinde yer alan maddeler aşağıda belirtilmiştir.

  • Garnicia extract (garoka ekstresi)
  • Lycopene (likopen)
  • Glycyrrhiza Glabra (meyan kökü)
  • L – Carnitine
  • Proprietary blend (tescilli özel karışım)
  • Magnezyum stearat
  • Wheat grass (buğday otu) silika
  • Garcinia exract (garsinya ekstresi)
  • Ginger (zencefil)
  • Green tea (yeşil çay)

Maurers Nasıl Kullanılır?

Maurers zayıflama hapını gün içinde 1 kere kullanmak gerekir. Ürünü kahvaltılardan önce bol eşliğinde içmek gerekmektedir. Bu tip bitkisel ürünlerin kullanımı esnasında günde en az iki buçuk litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekir. Kişinin su tüketiminde olduğu kadar beslenme düzeninde de dikkatli hareket etmesi gerekir. Bu yüzden yağlı ve ağır gıdaların tüketilmemesine dikkat edilmelidir. Alkol tüketiminin de yapılmaması gerekir. Maurers zayıflama hapını kullanırken spor yapmak yağların daha kısa sürede yakılması için tavsiye edilmektedir.

Maurers zayıflama hapını satın alırken öncelikle o ürünün orijinal olup olmadığına bakmak gerekir. Bunun için kutu üzerinde yazılı olan Maurers yazısının düz değil de kabartma şeklinde olması gerekmektedir. Orijinal zayıflama hapı 650 mg değerindedir. Ancak sahte olan kapsül 500 mg’dır. Bu bitkisel zayıflama ürününün üretim yeri yurtdışıdır. Orijinal Maurers kapsüllerinin rengi koyu yeşildir. Maurers kutusunun üstünde yer alan etikette ise “Ms Dış Ticaret” yazılmış olması gerekir.

Bitkisel içerikli ürünlere ve bitkilere karşı alerjisi bulunan kişilerin Maurers hapını kullanmamaları gerekir. Gebeler ve emzirenler de bitkisel ürünleri kullanmamalıdırlar. Bitkisel içerikli zayıflama haplarını kullanmak için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. Ayrıca 60 yaşından büyük olan kişilerin bu tür ürünleri kullanmaları tavsiye edilemez. Ağır bir hastalığı olan kişilerin Maurers zayıflama ürününü kullanmamaları gerekmektedir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli

Adınız Soyadınız:
E-posta(Gerekli):
Websiteniz(Varsa):
Yorumunuz: