Maurers Ürününün Özellikleri ve Etkileri

Tanıyın

Maurers, içeriğinde metabolizma hızlandırıcı bitkisel ham maddeler bulundurur. Ve bu bitkisel özler yoluyla vücudun kısa bir sürede bu toksinlerden arınmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; aynı zamanda formülündeki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir üründür.

Zayıflama özelliğinin yanı sıra içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını kuvvetlendirir, yeniler ve hücreleri oksidatif hasardan korur.

 

Antioksidan alımı sizi sadece hastalıklardan korunmamızı sağlamakla kalmaz, ayrıca erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir. Lotus yaprağı ekstresinin vücudu toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü bir etkisi bulunmaktadır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler.

Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir. Dolaşımı düzenler. Kolestrolü düşürür. Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

Yoruma Kapalı.